У Недригайлові 18 лютого 2018 року відбудеться традиційний турнір з футзалу

У неділю,18 лютого 2018 року, на базі Недригайлівського ВПУ відбудеться традиційний Кубок Недригайлівської ОТГ з футзалу серед ветеранів (гравці віком 40 років та старші).

Турнір буде присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

А вчора, 11 лютого 2018 року, зіграно товариський матч з футзалу між командами ФК «Ветеран» (Недригайлів) та ФК «Вільшана».

У безкомпромісній та напруженій грі з рахунком 3:2 перемогли вільшанці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.