Зимовий чемпіонат Сумщини з футболу: перемога ФК «Гранум»

У 7 турі зимового чемпіонату Сумщини з футболу на стадіоні ФЦ «Барса», що в Сумах, відбулося два поєдинки.

Сніжківський «Гранум» зустрічався з сумською командою «Барса-U17». Юні «барсівці» нічого не змогли вдіяти проти «гранумців», і поступилися з рахунком 0:4. «Хек-трик» на рахунку Антона Бушлі, 6, 13, 30 хвилини. А на 67 хвилині відзначився Олександр Бокач.

В іншому матчі футболісти команди «СНАУ» зуміли у ворота команди «Колос» (Северинівка) забити тільки єдиний м’яч (Стенлі, 62 хвилина), а от у власні пропустили тричі.

За северинівців відзначилися Сергій Бабинін (39 хвилина), Ярослав Вензенко (43 хвилина) та Денис Світун ( 67 хвилина).

Відзначимо, що команди в чемпіонаті провели різну кількість матчів.

Ось як виглядає турнірна таблиця після 7 турів:

1 «Барса-U19» (Суми) 5 4 1 0 16-4 13

2 «Гранум» (Сніжки) 6 4 0 2 15-3 12

3 «Колос»(Северинівка)6 4 0 2 12-9 12

4 «СНАУ» (Суми) 7 2 1 4 14-15 7

5 «Барса-U17» (Суми) 6 0 0 6 2-28 0

Примітка: перша колонка - місце, друга - назва команди, третя - матчі, четверта - перемоги, п'ята - нічиї, шоста - поразки, сьома - м'ячі, восьма - набрані очки.

Серед бомбандирів лідирують – Федченко Олександр («СНАУ») – 6 м’ячів, Бушля Антон («Гранум»), Сидоренко Ярослав («Барса-U19»), Тарабара Дмитро та Плечій Ярослав (обидва з «Барси-U19») – 4 забитих м’ячів.

Світлина ffs.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.