У місті КОНОТОП відбувся турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ: зібрано 5 тисяч грн

Vlad Konyhov на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив:

«Підтримай ЗСУ Допоможи»

30.06.2024 пройшов благодійний турнір з футболу. Мета – допомога збору на автомобіль для хлопців,що виконують завдання на кордоні Сумщини!

Дякую кожному учаснику, який у вихідний день, у спеку 30+ підтримав ЗСУ!

Вдалося зібрати 5000 грн (3600 грн готівкою, а також 1400 грн (донат на банку під час проведення розіграшу!)

Дякую Кожному!

Також учасники підготували для військовослужбовців Прапор, як символ незламності та перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!»

Переможцем турніру стала команда «ЛОТОС», друге місце посів ФК « ЖЕЛМАС». На третьому місці – команда «НЕ КУЗЬКИ»…

Чемпіонат РОМЕНЩИНИ з футболу сезону 2024 року: 5 тур ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/12211-chempionat-romenshchyny-z-futbolu-sezonu-2024-roku-5-tur

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.