У фіналі Кубку РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ з футболу сезону 2024 року, присвяченому пам’яті ГЕННАДІЯ СВІРСЬКОГО, зіграють ФК КОСМОС (Терни) та ФК КОЛЯДИНЕЦЬ (Колядинець)

Відбулися матчі ½ фіналу Кубку Роменщини з футболу…

ФК Агро-Долина (Липова Долина) з рахунком 0:3 поступився ФК Колядинець (Колядинець).

ФК Космос (Терни) з рахунком 10:0 розгромив ФК Гефест (Ромни.

Таким чином, 26 травня 2024 року в фіналі Кубку Роменського району з футболу сезону 2024 року, присвяченому пам’яті ГРИГОРІЯ СВІРСЬКОГО, зіграють ФК КОСМОС (Терни) та ФК КОЛЯДИНЕЦЬ (Колядинець).

Чемпіонат СУМЩИНИ з футболу сезону 2024 року: 1 тур… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/12041-chempionat-sumshchyny-z-futbolu-sezonu-224-roku-1-tur

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.