АНДРІЙ ПАНАС, спортсмен із міста БУРИНЬ, виборов срібну медаль на чемпіонаті Європи з грепплінгу…

11-12 травня 2024 року, як повідомив на своїй сторінці в Фейсбці тренер ОЛЕКСІЙ САХНЕНКО, в Греції відбувся чемпіонат Європи з грепплінгу U-15 у ваговій категорії до 47 кілограмів.

У складі збірної Україну виступав спортсмен з Бурині АНДРІЙ ПАНАС.

АНДРІЙ у непростій боротьбі на європейських змаганнях виборов срібну медаль, зайнявши друге місце…

До слова, грепплінг – спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Грепплінг є боротьбою на підкорення, тобто основна мета спортсмена (грепплера) це саме примус суперника до здачі. Ударна техніка в грепплінгу суворо заборонена.

На змаганнях у місті СУМИ з грепплінгу спортсмени з БУРИНСЬКОЇ ТГ зайняли високі місця (відео)… ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/11207-na-zmahanniakh-u-misti-sumy-z-hrepplinhu-sportsmeny-z-burynskoyi-th-zainialy-vysoki-mistsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.