ОЛЕКСІЙ КУХАР – ЗІРКА ЛЬВІВСЬКОГО І СТРИЙСЬКОГО ФУТБОЛУ: ЙОМУ 75!

Ще у школі грав ти гарно!

Школярів всіх гуртував…

Все робив в футболі файно:

Забивав і забивав…

Потім юних став навчати

Як майстерно грать в футбол…

І навчав їх забивати

Найцінніший в житті гол!

Не завада тобі роки,

Бо футбол – твоє ЖИТТЯ!

І пограти б тобі трохи…

Ще лишилось ЗАВЗЯТТЯ!

Вихованці грають всюди…

ФК СКАЛА – то є СКАЛА!

І шанують тебе люди,

ГОСПОДЬ-БОГ ОБЕРІГА!

ІВАН ЖИТНИК.

Візитна картка: Кухар Олексій (Леонід) Петрович. Народився 17 березня 1949 року у с. Жулин, Стрийського р-ну. Вихованець Стрийської ДЮСШ (перший тренер – Т.Ф. Сисін). Амплуа – захисник. Закінчив Львівський інститут фізичної культури і спорту (спеціальність – тренер-викладач з футболу).

Виступав:

1958-1967 рр. – ДЮСШ (Стрий).

1968-1973, 1980-1986 рр. – ФК «Авангард» (Стрий).

1975-1979 рр. – ФК «Машинобудівник» (Стрий).

Володар Кубка Львівщини 1971 р. Чемпіон Львівщини та України серед КФК (II зона) 1972 р.

З 1968 року працює у Стрийській ДЮСШ: тренер, завуч. З 1999 р. – директор Стрийської ДЮСШ. Тренував футбольні команди: «Авангард», «Буровик»,

«Машинобудівник» (усі – Стрий). З 1989 по 1994 рр. – начальник команди «Скала» (Стрий). Кращий дитячий тренер Львівщини 2001 р. Виховав цілу плеяду відомих футболістів Львівщини та України.

У 2001 році був визнаний «Людиною футболу Львівщини» у номінації «Кращий дитячий тренер».

Олексій Петрович Кухар 55 років свого життя віддав Стрийській ДЮСШ.

За багаторічну працю в Стрийській ДЮСШ нагороджений відзнакою міського голови Стрия Олега Леонідовича Канівця.

Виховав цілу плеяду відомих футболістів Львівщини та України, серед яких, майстри спорту срср та України: Юрій Дубровний, Костянтин Антоненко, Олег Бенько; Анатолій Петрик, Ігор Мачоган.

ОЛЕКСІЙ КУХАР – один із найкращих тренерів Стрийської ДЮСШ за всю її історію.

Вітаємо з 75-річчям Олексій Петрович! Перемоги Україні та мирного неба! Міцного здоров’я та довголіття! Многая та благая літ! А ЩЕ – ХОЧА Б ІНКОЛИ ІИХОДИТИ НА ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ, ЩОБ ПОГРАТИ НА НЬОМУ…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.