ФК AURORA (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 23 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги з футзалу зіграв проти МФК РЯТУВАЛЬНИК (Ромни)

Пресслужба Aurora повідомила:

«Поєдинок 23-го туру VBET Екстра-ліги був для нашої команди номінально гостьовим, хоча й проходив в Києві. Суперником став Рятувальник з міста Ромни.

Перед стартом зустрічі Aurora втратила одного зі своїх лідерів – Владислава Завертаного. Чи то цей інцидент, чи щось інше вплинуло на команду, але в першому турі “аврорівці” не були схожими самі на себе і не просо не змогли жодного разу пробити голкіпера суперника, а й самі пропустили і програли першу половину.

Тим не менше, одразу після перерви наші досвідчені Максим Бессалов та Олександр Школьний організували гол – перший віддав, другий влучно пробив. Наступні хвилини запам’яталися великою кількістю моментів та ударів зі сторони наших хлопців, але при цьому їм дуже не щастило.

І все ж на 36-й хвилині матчу наша команда все ж вийшла вперед. Чеберяк в боротьбі відібрав м’яча в суперника, Сагайдачний в один дотик п’яткою віддав на Семенченка, а Ростислав вже розібрався з голкіпером точним ударом в кут.

А вже за хвилину до кінця матчу Юрій Сагайдачний збільшив перевагу нашої команди, забивши свій шістнадцятий гол в чемпіонаті України. А поставив крапку в цьому протистоянні Школьний, майстерно перегравши і захисника, і воротаря.

Рятувальник – Aurora 1:4

Голи: Завгородній, 12 – Школьний, 21, Семенченко, 36, Сагайдачний, 39, Школьний, 40»

ФК AURORA (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 21 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги з футзалу зіграв проти лідера іванофранківського НФК Ураган, за який виступають АРТЕМ ФАРЕНЮК із СУМ та ОЛЕКСАНДР СІРІЦЬКИЙ із ШОСТКИ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11683-fk-aurora-kyiv-za-iakyi-vystupaie-arseniy-huryeyev-z-mista-putyvl-u-21-turi-chempionatu-vbet-ekstra-lihy-z-futzalu-zihrav-proty-lidera-ivanofrankivskoho-nfk-urahan-za-iakyi-vystupaiut-artem-farenyuk-iz-sum-ta-oleksandr-siritskyy-iz-shostky-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.