У місті СУМИ відбувся футбольний турнір пам’яті АНАТОЛІЯ РІЧКАЛЯ…

АНАТОЛІЙ ЯКОВИЧ РІЧКАЛЬ народився й виріс у селі ЧЕРЕПІВКА, яка нині входить до складу БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

АНАТОЛІЙ РІЧКАЛЬ практично все своє життя працював на різних посадах – служба в Збройних Силах та органах внутрішніх справ.

Майже 5 років він працював начальником відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи; начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА.

Завжди на всіх посадах АНАТОЛІЙ ЯКОВИЧ РІЧКАЛЬ до виконання своїх обов’язків ставився відповідально, зі знанням справи, принципово, з розумінням.

Тож не випадково одразу після революції Гідності АНАТОЛІЮ РІЧКАЛЮ доручили одну з найскладніших ділянок – забезпечення правопорядку на Сумщині.

Це були непрості часи для всієї країни, нашого краю.

Саме під керівництвом АНАТОЛІЯ РІЧКАЛЯ розпочалася перебудова діяльності обласного органу внутрішніх справ, змінювалися підходи до справи, насамперед надзвичайна увага приділялася роботі з особовим складом управління.

У роботі поліції області тоді намітилися позитивні зміни.

У грудні 2015 року депутати обласної ради виявили АНАТОЛІЮ ЯКОВИЧУ РІЧКАЛЮ велику повагу, обравши першим заступником голови Сумської обласної ради.

АНАТОЛІЙ РІЧКАЛЬ – генерал поліції третього рангу.

Він займався футболом. Був бронзовим призером чемпіонату України серед ветеранських команд у складі сумського «Динамо».

АНАТОЛІЙ ЯКОВИЧ РІЧКАЛЬ сприяв побудові міні-футбольного стадіону в місті БУРИНЬ.

На ньому в передвоєнний час відбувся обласний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті АНАТОЛІЯ РІЧКАЛЯ,

Відбувся перший обласний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Анатолія Річкаля ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/4876-vidbuvsia-pershyi-oblasnyi-turnir-z-mini-futbolu-prysviachenyi-pamiati-anatoliia-richkalia

На жаль, АНАТОЛІЯ ЯКОВИЧА РІЧКАЛЯ вже понад 4 роки немає серед нас…

У нинішньому турнірі, який відбувся в СУМАХ, участь узяли 4 команди. Вони зіграли за коловою системою.

У підсумку команди розташувались у турнірній таблиці так:

  1. Спортивний клуб поліцейських Сумщини.

  2. Сумська ОВА.

  3. Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

  4. Судова охорона.

Кращии воротарем визнано Олександра Гаврилюка (СОВА). Кращим гравцем турніру став Олександр Токаренко (СК ПС).

ІВАН ЖИТНИК, член Національної спілки журналістів України.

У Бурині відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Анатолія Річкаля, серед команд Сумщини ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/4869-u-buryni-vidbuvsia-turnir-z-mini-futbolu-prysviachenyi-pamiati-anatoliia-richkalia-sered-komand-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.