На змаганнях у місті СУМИ з грепплінгу спортсмени з БУРИНСЬКОЇ ТГ зайняли високі місця (відео)…

Відбулися відкритий чемпіонат м. Суми серед 2009-2010 р. н., відкритий чемпіонат СОО ФСТ «Спартак» серед 2011-2012 р. н. та відкрита першість СО ДЮСШ «Старт» серед 2013-2014 р. н. з грепплінгу.

Змагання проходили в сумському МЦ «Романтика».

Спортсмени з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ зайняли такі місця:

Панас Андрій – 1місце.

Шелест Андрій – 2 місце.

Буринченко Нікіта – 2 місце.

Романчук Констянтин – 1 місце.

Постол Єгор – 3 місце.

У цих успіхах велика заслуга тренера ОЛНЕСІЯ САХНЕНКА.

Панкратіоністи з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ стали чемпіонами СУМЩИНИ з панкратіону… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/10231-pankrationisty-z-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-staly-chempionamy-sumshchyny-z-pankrationu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.