ДАВІД ГНІДЕНКО з міста БУРИНЬ та СЕРГІЙ ДІДУСЕНКО з міста ПУТИВЛЬ завоювали бронзову та срібну медалі на престижному Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби в КИЄВІ…

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений Захисникам та Захисницям України відбувся у серці країни м. Київ на легкоатлетичній арені!

Понад 600 учасників змагались у борцівській майстерності!

Учасники, тренери, батьки, ветерани спорту згадуватимуть змагання, як яскраве свято, як престижний турнір!

Організатори виконали найглобальніші завдання та продумали найдрібніші нюанси у підготовці турніру.

Рівень юних спортсменів вражав своєю майстерністю та талантом, судді вражали своєю непохитністю та неупередженостю.

Путивльським найдосвітченішим борцям пощастило бути у вирії подій, боротися на килимі з найкращими борцями греко-римського стилю України.

Вихованці Віталія Мужецького змагались у своїх вагових категоріях завзято, але на п'єдестал піднялись не всі і це закон спорту: не буде переможців, якщо не буде переможених.

Борцівський килим не вибачає помилок, а, значить, потрібно ще «піддати» у тренувальній залі.

Наймолодший та найлегший (24 кг) спортсмен у віковій категорії U8 з путивльської команди Сергій Дідусенко став найуспішнішим, тільки маленького кроку не вистачило до чемпіонського звання, він додав у свою копилку ДРУГЕ місце. поступившись тільки борцю з Одещини. Також Сергій нагороджений, за волю до перемоги, подарунковим сертифікатом на придбання товарів від магазину barec.in.ua.

Давід Гніденко з міста Буринь змагався з досвідченими, сильними та важчими за себе борцями у ваговій категоріі 85 кг, достойно пройшов всі поєдинки та став на ТРЕТЄ місце на п'єдесталі та у рейтингу борців U14.

Не вистачило досвіду та везіння борцям Тімуру Полієнко, Вячеславу Єрмакову, Ярославу Коверсуну, Максиму Гончарову.

Ліцеїсти Києвського ліцею, колишні вихованці Путивльської ДЮСШ (Віталія Мужецького) Дмитро Карпов, Єгор Кобзистий, Тарас Лучанінов та Іван Алтфатер, на жаль, до п'єдесталу не «дотягнули».

Вітаємо переможців та бажаємо наполегливості переможеним, всі найважливіші перемоги ще попереду!

Хлопці отримали безцінний досвід!

«Чемпіонами обв'язко стають ті, хто цього хоче, але потрібно сильно хотіти!» – зауважив Заслужений тренер України Віктор Гайдук.

Велика вдячність організаторам, тренерам та спонсорам турніру!

Дякуємо за час, сили, терпіння, кошти, які вкладаєте в наших дітей, готуєте здорове покоління українців та спортивну еліту, незважаючи на важкі часи для України!

Дякуємо ЗСУ за можливіть проводити змагання та за можливість жити!

Слава Україні! Героям Слава!

Про все це написала ТАТЬЯНА ЛУЧАНІНОВА на сторінці «Греко-римська боротьба місто Путивль» в Фейсбуці.

Борці СК «БУРИНЬ» прекрасно виступили на обласному турнірі з греко-римської боротьби… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/8351-bortsi-sk-buryn-prekrasno-vystupyly-na-oblasnomu-turniri-z-hreko-rymskoi-borotby

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.