Відкритий чемпіонат НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ з футболу сезону 2023 року: завершилися матчі в групі, попереду півфінали…

Чотири команди беруть участь у чемпіонаті: ФК ВІЛЬШАНА (Вільшана), ФК ІСКРА (Недригайлів), ФК КОСМОС (Терни) та ФК ВІКТОРІЯ (СЕМЕНІВКА).

Подаємо результати поєдинків 3 туру…

ФК Космос (Терни) 4:4 ФК Вікторія (Семенівка)

Іскра (Недригайлів) 1:2 ФК Вільшана

Підсумкова таблиця групового турніру:

№ Команда І В Н П М РМ О

  1. ФК Вільшана 3 3 0 0 11-4 7 9

  2. Іскра (Недригайлів) 3 1 1 1 8-4 4 5

  3. Вікторія (Семенівка) 3 0 2 1 5-6 -1 3

  4. Космос (Терни) 3 0 1 2 8-18 -10 1

У півфінальних поєдинках зустрінуться ФК ВільшанаФК Космос та ФК ІскраФК Вікторія.

Відкритий чемпіонат НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ з футболу сезону 2023 року: зіграно 2 тури… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/10951-vidkrytyi-chempionat-nedryhaylivshchyny-z-futbolu-sezonu-2023-roku-zihrano-2-tury

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.