У місті КОНОТОП відбувся Благодійний турнір з футболу «Збір на Авто» для сталевого кордону…

Благодійний турнір з футболу «Збір на Авто» для сталевого кордону завершено.

Дякуючи кожній команді за участь та підтримку Захисників та Захисниць.

В ході проведення змагань вдалося зібрати 4000 грн.

Кошти передані на банку «Збір на Авто».

Участь у заході брали 5 команд: 1. Лотос 2. Не-кузьки 3. НБНК 4. Шанхай 5. Конотоп.

Футбольні матчі були насичені, боротьба за кожен м’яч була запеклою.

Три команди набрали однакову кількість залікових балів.

За різницею м’ячів, кубок Благодійного турніру отримали представники кролевецького регіону команда Шанхай!

_Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив Vlad Konyhov.

5 хвилин Вашої уваги – це наближення ПЕРЕМОГИ ТА ВРЯТОВАНІ ЖИТТЯ! Мій друг Олександр! Його пряма мова: «Я – Міхєєв Олександр Сергійович, позивний «Білах», командир штурмового взводу бригади «Сталевий кордон», який зараз виконує бойові завдання на сході України. Для успіху їх виконання нам вкрай необхідний транспортний засіб, щоб мати змогу оперативно переміщатися між н.п. та евакуювати поранених побратимів. І тому ми звертаємося до вас за допомогою. Відкриваємо збір на авто. Мета: 150000 грн. По результатам збору – відзвітую ОБОВ‘ЯЗКОВО! Все Буде Україна! Реквізити: Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/762wuGGAvT Номер картки банки 5375411207594412 Номер валютної картки 5168745659274481 Окрема велика подяка тим, хто зробить репост.

На Благодійному футбольному турнірі «КУБОК ФК «КОСМОС», який відбувся в смт ТЕРНИ, на підтримку ЗСУ було зібрано понад 8 тисяч гривень… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/10829-na-blahodiinomu-futbolnomu-turniri-kubok-fk-kosmos-iakyi-vidbuvsia-v-smt-terny-na-pidtrymku-zsu-bulo-zibrano-ponad-8-tysiach-hryven

Безпечний переказ коштів

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.