Завершився чемпіонат КОНОТОПЩИНИ з футолу сезону 2023 року: 1. ФК ВІКТОРІЯ (Чернеча Слобода) 2. ФК СЕЙМ (Кузьки) 3. ФК ДІБРОВА (Дубовичі)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно висвітлював чемпіонат КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ з футболу…

Чемпіонат КОНОТОПЩИНИ з футболу сезону 2023 року: після 10 турів одноосібно лідирує ФК ВІТАЛІЯ (Чернеча Слобода) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/10682-chempionat-konotopshchyny-z-futbolu-sezonu-2023-roku-pislia-10-turiv-odnoosibno-lidyruie-fk-vitaliya-chernecha-sloboda

Конотопська районна державна адміністрація повідомила:

«Завершився Чемпіонат Конотопського району з футболу сезону 2023 року.

Звання чемпіона Конотопського району розігрували 6 найсильніших команд: по одній команді з Дубов’язівської та Попівської ТГ і чотири команди з Кролевецької громади.

"Золото" сезону 2023 року виборола команда «Віталія» (с.Чернеча Слобода, Дубов’язівська громада), команда «Сейм» (с.Кузьки, Попівська громада) фінішувала зі "сріблом", а команда «Діброва» (с.Дубовичі, Кролевецька громада») – отримала «бронзу».

Днями відбулася церемонія нагородження. Команда-переможець «Віталія» нагороджена перехідним кубком, грамотами голови Конотопської райдержадміністрації та Асоціації футболу Конотопського району, гравці команди нагороджені медалями. Призери змагань – «Сейм» та «Діброва» отримали грамоти голови Конотопської райдержадміністрації та Асоціації футболу Конотопського району та медалі. Кращі гравці кожної з команд нагороджені персональними кубками.

Вітаючи учасників із завершенням Чемпіонату, Голова ГС АФКР Ігор ЖИЛА висловив вдячність Збройним Силам України, завдяки яким сьогодні є така можливість проводити спортивні змагання, подякував керівникам громад, тренерам команд, депутатам та спонсорам, які роблять свій особистий внесок у розвиток і популяризацію футболу у Конотопському районі».

ФК ВІКТОРІЯ (Суми) у чвертьфіналі КУБКУ УКРАЇНИ вдома зіграє з ФК ШАХТАР (Донецьк) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/10997-fk-viktoriya-sumy-u-chvertfinali-kubku-ukrayiny-vdoma-zihraie-z-fk-shakhtar-donetsk

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.