У чемпіонаті СУМЩИНИ з футболу серед жінок участь взяла команда УСПЕНКА з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ…

Як повідомила Асоціація футболу Сумської області, відбулися заключні тури чемпіонату.

Подаємо їх результати:

Конотопська ДЮСШ 3:3 ДЮСШ ім.Масалітіна (Миколаївка)

ДЮСШ ім.Масалітіна 5:0 Успенка (Буринський територіальна громада)

Успенка 0:12 Конотопська ДЮСШ

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату СУМЩИНИ з футболу серед жінок:

1.Конотопська ДЮСШ – 10 очок

2.ДЮСШ Масалітіна – 7 очок

3.Успенка – 0 очок

Кращі гравчині турніру: Маргарита Романенко (Конотопська ДЮСШ), Поліна Акименко (ДЮСШ ім. Масалітіна) та Єлизавета Педань (Успенка).

Завершився чемпіонат СУМЩИНИ з футболу сезону 2023 року у ПЕРШІЙ ЛІЗІ: 1.ФК КОЛОС (Шостка). 2. ФК ВЕЛЕТЕНЬ (Глухів). 3. ФК ВІТАЛІЯ (Чернеча Слобода) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/10952-zavershyvsia-chempionat-sumshchyny-z-futbolu-sezonu-2023-roku-u-pershiy-lizi-1fk-kolos-shostka-2-fk-veleten-hlukhiv-3-fk-vitaliya-chernecha-sloboda

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.