У фіналі КУБКУ СУМЩИНИ футбольного сезону 2023 року зіграють ФК ВЕЛЕТЕНЬ (Глухів) та ФК НАФТОВИК (Охтирка)

У півфіналі ФК ВЕЛЕТЕНЬ (Глухів) з мінімальним рахунком 1:0 переміг ФК УКРАЇНА (Токарі).

Гол на 10 хвилині забив Ігор Шумейко.

ФК НАФТОВИК (Охтирка) з рахунком 6:0 упевнено переграв ФК ЯВІР (Краснопілля).

Голами відзначилися Антон Шаповаленко, 27, Олександр Лапін, 29, Сергій Бабинін, 35, Олександр Васильченко, 36, Олександр Васильєв, 58, 88.

ФК ВІКТОРІЯ (Суми) крокує до завоювання Кубку України з футболу (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10646-fk-viktoriya-sumy-krokuie-do-zavoiuvannia-kubkom-ukrainy-z-futbolu-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.