Чому під час війни засекречують космічні зарплати можновладців БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

Це питання на своїй сторінці в Фейсбуці порущив СЕРГІЙ МІНЕНКО, депутат з більшості БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, адвокат:

«10.08.2022 мною було подано депутатське звернення №2 в якому вимагав від Ладухи надати відомості про розмір отриманих заробітних плат або оплати згідно трудових та цивільно-правових договорів (в тому числі оплати оклад, виплат за ранг, вислуга, років, надбавки та премії) посадових осіб, службовців, працівників та фізичних осіб з якими укладено трудові та цивільно-правові угоди Буринської міської ради, її структурних підрозділів та юридичних осіб засновником яких є Буринська міська рада за період з 01.01.2022 по 31.07.2022.

При формуванні інформації прошу її надати в помісячному розрізі з зазначенням прізвища та ініціалів працівника, його посади та розміру отриманої заробітної плати або оплати згідно трудових та цивільно-правових договорів (в тому числі оклад, виплат за ранг, вислугу років, надбавок та премій).

З метою інформування громади надаю відповідь Ладухи на моє депутатське звернення датовану 19.08.2022. Якщо дуже коротко, то пан повністю підтвердив мої очікування, та не надав відомості про доходи працівників, а лише була надана формальна відписка, що може свідчить про обгрунтованість тверджень громадян про космічне преміювання «ізбраних» в умовах війни.

Саме цікаве, що у даній відписці він переживає за безпеку відповідних працівників. Це що натякає на те, що люди ознайомившись з розміром зарплат їх викинуть з ради. Чи що?

Поряд з цим у відповідності до вимог частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» пан повинен був надати ці відомості з зазначенням прізвища, імені, по батькові фізичних осіб, які отримали ці кошти з міського бюджету.

Тому залишаю за собою право на звернення до Суду, щодо забезпечення права на інформацію про доходи можновладців.

Про результати повідомлю пізніше».

Підкреслимо, що працівники БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зарплату і різнобічні доданки до неї отримують із міського бюджету. Нагадаємо, що БЮДЖЕТ НАПОВНЮЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА 10 серпня 2022 року на цю тему опублікував статтю «Чи отримують під час війни працівники БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «космічні» премії, які сягають понад 400 відсотків?»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/9012-chy-otrymuiut-pid-chas-viiny-pratsivnyky-burynskoyi-miskoyi-rady-kosmichni-premii-iaki-siahaiut-ponad-400-vidsotkiv

На фото: БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.