Чому у місті БУРИНЬ «засідає» виконавчий комітет БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ минулого 7 скликання?

Якось у місті БУРИНЬ все дивно…

Проведена тільки єдина 1 сесія БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, і відбулася вона 5 листопада 2021 року.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7982-nareshti-vidbulasia-1-ustanovcha-sesiia-burynskoyi-miskoyi-rady-8-sklykannia

Виконавча влада на чолі з ВІКТОРОМ ЛАДУХОЮ вважає, що сесія не законна.

Проте ті земельні рішення, до яких інтерес має громадянин ВІКТОР ЛАДУХА, чомусь вважаються дійсними. Інші, які на користь простих людей – чомусь не вважаються дійсними.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/8231-yak-vykonavcha-vlada-buryni-na-choli-z-viktorom-ladukhoyu-manipuliuie-rishenniamy-1-ustanovchoi-sesii-miskrady-ta-vykonkomu-7-sklykannia-miskrady-iakyi-vzhe-davno-rozpushchenyi

Не працюють старости в старостинських округах, які були утворені на 1 сесії БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 скликання, а замість них – якісь незрозумілі діловоди БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Сьогодні, 18 січня 2022 року, відбулося засідання не утвореного виконавчого комітету БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ нинішнього 8 скликання, а відбулося чомусь «засідання» ще минулого 7 скликання.

ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7873-yak-poplichnyky-viktora-ladukhy-kolyshnoho-holovy-mista-buryn-khotily-zirvaty-zasidannia-novoho-vykonavchoho-komitetu-burynskoi-miskoi-rady-8-sklykannia-video

Як повідомив офіційний сайт БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на ньому було прийнято рішення з майже 30 розглянутих питань, і написав: «Слово тепер за депутатами Буринської міської ради, які мають проголосувати за повноцінне виконання всіх перелічених питань, ухваливши рішення про бюджет Буринської міської ради на 2022 рік».

Але як депутати БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 скликання на сесії можуть голосувати за якісь прийняті рішення «нафталінового» виконкому міської ради 7 скликання?

Із світлин видно, що навіть на «засіданні» цього «нафталінового» виконкому дуже далеко до кворуму, щоб більшістю приймати якісь рішення.

Словом, БУРИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА живе не сьогоднішнім днем… Її ввесь час міська влада прагне повернути назад у минуле кількарічної давнини…

Тому й не відбуваються сесії БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 скликання, тому й триває занепад в усіх сферах життя громади.

Про бюджет нинішнього 2022 року інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вже писав, що він – це «кіт у мішку», і якщо буде прийнятий у такому вигляді, то будуть закриті з десяток шкіл у громаді, фапи тощо.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/8215-vykonavcha-vlada-buryni-na-choli-z-viktorom-ladukhoyu-khoche-pryiniaty-takyi-biudzhet-na-2022-rik-pry-iakomu-masovo-zakryiutsia-shkoly-fapy-toshcho

А якщо більш конкретніше: то взагалі виникне питання про існування самої БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

На світлині: дещиця членів виконкому БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РДИ минулого 7 скликання зібралася на своє «засідання».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.