СФГ «Ладуха В.Б.» та ФГ «Едельвейс – 2007» завдали екологічної шкоди Буринській міській ОТГ більше ніж на 37 мільйонів гривень…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО розповідав, що напередодні виборів до місцевих органів самоврядування, які відбулися 25 жовтня 2020 року, міський голова Бурині ВІКТОР ЛАДУХА в групі БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА в Фейсбуці виставив піарний відеоролик як він «дбає» про очищення річечки Куриця в селі Успенка, яка входить до Буринської міської ОТГ.

ДИВИТИСЯ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7471-pislia-samovilnoho-vruchannia-miskoho-holovy-viktora-ladukhy-u-zminy-rusla-richk-u-seli-uspenka-znykala-voda-v-kolodiaziakh-na-cherzi-selo-stepanivka На відео добре видно, як на фоні техніхи ФГ «Едельвейс», піариться ВІКТОР ЛАДУХА.

Зауважимо, що уповноваженою особою ФГ «Едельвейс» є мати ВІКТОРА ЛАДУХИОЛЬГА ЙОСИПІВНА ЛАДУХА.

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7440-yak-ladukhy-khaziainuiut-v-burynskii-miskii-oth-video

Отже, як полюбляє писати офіційний сайт БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ФГ «Едельвейс-2007» надало спонсорську допомогу у копанні незаконного котловану в селі Упенка…

Як виявляється тепер, такий самочинний вчинок наніс екології не тільки мільйонні збитки, а ще й – катастрофічні наслідки.

Адже в колодязях почала зникати питна вода...

Чи не повториться така ж невтішна ситуація і в селі Степанівка?

23 квітня 2021 році на своїй сторінці ВІКТОР ЛАДУХА, міськи голова Бурині, виставив відео з таким коментарем: «Ми працюємо для розвитку, а не навпаки.

До мене звернулися жителі нашої громади з проханням, яке я разом зі своєю командою залюбки реалізував.

За декілька місяців тут можна буде рибалити і відпочивати.

На жаль, не всім подобаються добрі справи. Але то не головне. Ми точно знаємо, що йдемо в правильному напрямку!»

Коментувати цей коментар не станемо.

Читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) самі довідаються про що йде мова, коли подивляться дане відео.

ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7471-pislia-samovilnoho-vruchannia-miskoho-holovy-viktora-ladukhy-u-zminy-rusla-richk-u-seli-uspenka-znykala-voda-v-kolodiaziakh-na-cherzi-selo-stepanivka

Сама ж ситуація майже тотожна тій, що й в Успенці. Теж виритий котлован, куди збирається вода, в тому чмслі й з під підземних водних джерелець.

Це означає, шо в селі Степаніка, яке поруч з цим урвищем теж може зникнути вода в колодязях людей.

Ось такі необдумані рішення й дії нинішньої міської влади на чолі з ВІКТОРОМ ЛАДУХОЮ можуть привести до екологічної катастрофи в Буринській міській ОТГ...

Адже процес самовільних вчинків триває… І прийняття таких важливих рішень навіть не погоджується ні з якими відповідними інстанціями, які контролюють екологічно-природні процеси в тому числі й на Буринщині…

Про це інтернет-портал на своїх сторінках писав неодноразово.

Як тепер виявляється, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у своїх матеріалах навів достовірні факти і застереження про катострафічну біду, яка наближалася до громади.

І підтердженням їх є матеріал, який розміщений на сторінці «Державна екологічна інспекція у Сумській області» в Фейсбуці сьогодні, 22 червня 2021 року.

Пропонуємо його нашим читачам:

«Місяць тому Державною екологічною інспекцією у Сумській області було проведено позапланові перевірки СФГ «Ладуха В.Б.» та ФГ «Едельвейс – 2007», які зареєстровані в с. Слобода колишнього Буринського району. Підставою для перевірок стали скарги громадян на низку порушень природоохоронного законодавства під час провадження діяльності цими господарствами в с. Успенка.

Для того, щоб перевірити зазначені у зверненнях факти, спеціалісти Інспекції виїхали на місце і були шоковані побаченим: русло невеликої річки Куриця змінене та перекопане, а вздовж її берегів утворилися цілі гори із глиняно-земляної суміші.

Також у ході візуального огляду території було встановлено, що у прибережно-захисній смузі було незаконно видалено щонайменше 74 верби.

Більш того, прослідувавши вздовж природного русла, до якого не дістала техніка горе-фермерів, було виявлено, що води в річці не залишилося – вона сконцентрувалася у виритому котловані.

Такі дії є грубим порушенням вимог ст.ст. 80, 86 Водного Кодексу України, якими заборонено змінювати рельєф басейну річки, випрямляти та значно поглиблювати русла річок, руйнувати русла пересихаючих річок тощо.

До того ж, суб’єкти господарювання, які проводили роботи на р. Куриця, навіть не намагалися отримати дозволи та попередньо провести оцінку впливу на довкілля.

Після розкопування русло р. Куриця було поглиблене значно нижче за природній рівень, подекуди – до 4 метрів. Це може потягнути за собою зміну рівня підземних вод і зміну їх природніх властивостей, або ж призвести до виснаження водних джерел.

Також у ході перевірки до спеціальної випробувальної лабораторії Інспекцією було направлено зразки суміші, добутої під час днопоглиблювальних робіт. За результатами аналізу встановлено, що це суглинок, який відноситься до іншої будівельної сировини, тобто – до надр. Відтак, внаслідок незаконного добування копалин було завдано збитків на загальну суму 37 370 101 гривень.

За вищезазначеними фактами 18 червня Інспекцією було скеровано листа до Конотопської окружної прокуратури з метою вжиття заходів прокурорського реагування».

Про завдані мільйонні збитки екології БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ розповідав також у своєму відео сюжеті телеканал «Україна».

ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7469-viktor-ladukha-miskyi-holova-buryni-perepiaryvsia-shcho-pryvelo-do-milionnykh-zbytkiv-video

Словом, постійна піарщина міського голови Бурині ВІКТОРА ЛАДУХИ виходить громаді, як мовиться, боком…

Проте дуже шкода, що всі такі дії на посаді міського голови ВІКТОРА ЛАДУХИ привели до катастрофічної ситуації не тільки в економічному розвитку громади, а що найприкріше – екологічно-природному середовищі…

ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7446-piarnyi-samovilnyi-vchynok-viktora-ladukhy-miskoho-holovy-buryni-pryvid-burynsku-misku-oth-do-ekolohichnoi-katastrofy-ta-velykykh-zbytkiv-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.