Чи ж відбудеться друге пленарне засідання 1 сесії Буриської міської ради 4 березня 2021 року?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА розповідав, що продовження другого пленарного засідання 1 сесії Буринської міської ради, яке було заплановане на 26 лютого 2021 року, так і не розпочалося…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ:https://ivanzhytnyk.com/polityka/7149-druhe-plenarne-zasidannia-1-sesii-burynskoi-miskoi-rady-tak-i-ne-rozpochalosia

На офіційному сайті Буринської міської ради опубліковано нове повідомлення про 1 сесію Буринської міської рали 8 скликання.

Зокрема, в ньому повідомляється, що відповідно до розпорядження Буринського міського голови №49 – ОД від 03.03.2021 «Про продовження ІІ пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання», ІІ пленарне засідання першої сесії Буринської міської ради VІІІ скликання відбудеться 04 березня 2021 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На світлині: Буринська міська рада.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.