Артем Семеніхін за попередніми даними перемагає у виборах на посаду міського голови Конотопа

На виборах голови міста Конотоп на ранок понеділка, 25 січня 2020 року, всі дільниці, окрім однієї, яка уточнює протоколи, вже здали свою документацію до міської територіальної виборчої комісії.

Про це повідомив рух «Чесно».

За попередніми підрахунками, перемагає Артем Семеніхін, який вже заявив про свою перемогу на виборах на своїй сторінці в Фейсбуці.

До слова, явка у день голосування 24 січня 2021 року склала 30,8 відсотка (18 516 виборців прийшли на дільниці), повідомила міська ТВК.

Зауважимо, дострокові вибори відбулися у зв’язку з тим, що помер Олександр Луговий, який переміг на чергових виборах до органів місцевого самоврядування, які відбулися 25 жовтня 2020 року…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.