У Сумах за попередніми підрахунками перемагає Олександр Лисенко, нинішній міський голова…

За ппопередніми даними у другому турі виборів міського голови більшість голосів отримав діючий міський голова Олександр Лисенко.

Він набирає 61,12 відсотка, за Вадима Акперова проголосували понад 38,88 відсотка.

За офіційними результатами Сумської міської виборчої комісії всього у голосуванні взяло участь 43516 сумчан, що складає 18,9 відсотка…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.