ЦВК сформувала новий склад Буринської міської ТВК

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА детально розповідав, що Центральна виборча комісія встановила факт одноразового грубого порушення Буринською міською ТВК законодавства та достроково припинила повноваження усього її складу.

ЧИТАТИ ТУТ:https://ivanzhytnyk.com/polityka/6842-tsvk-dostrokovo-prypynyla-povnovazhennia-usoho-skladu-burynskoi-miskoi-tvk

Сьогодні, 10 листопада 2020 року, ЦВК сформувала новий склад Буринської міської територіальної виборчої комісії Конотопського району Сумської області.

Рішення прийняте у звʼязку з достроковим припиненням Комісією 9 листопада 2020 року повноважень усього складу зазначеної ТВК.

Новий склад комісії сформовано на основі відповідних подань місцевих організацій політичних партій у кількості 14 осіб, повідомив Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії.

Про це розповів сайт https://www.cvk.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.