ЦВК залишила без розгляду по суті скаргу кандидата в депутати Буринської міської ради Райденко І.В.

У скарзі, суб’єкт звернення оскаржувала бездіяльність Буринської міської ТВК щодо встановлення підсумків голосування з місцевих виборів, що мало бути здійснено не пізніш як на дев’ятий день з дня голосування, тобто не пізніше 3 листопада 2020 року.

Рішення прийняте у звʼязку з тим, що скаргу подано з порушенням строків оскарження, встановлених законодавством.

Разом з тим, Комісія зазначила, що 4 листопада 2020 року вказаною ТВК було складено протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів Буринської міської ради по кожному територіальному виборчому округу.

Читати тут: https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-skargu-kandidata-v-deputati-burinskoi-miskoi-radi-konotopskogo-rayonu-sumskoi-oblasti-raydenko-iv-zareiestrovanu-v-tsentralniy-viborchiy-komisii-6-listopada-2020-roku-za-21-36-1-22375.html

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії

Про все це повідав сайт https://www.facebook.com

Зауважимо, що Райденко І.В. є кандидатом у депутати Буринської міської ради від ВО «Батьківщина».

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА розповідав, що Центральна виборча комісія встановила факт одноразового грубого порушення Буринською міською ТВК законодавства та достроково припинила повноваження усього її складу. ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНО ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/6842-tsvk-dostrokovo-prypynyla-povnovazhennia-usoho-skladu-burynskoi-miskoi-tvk

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.