ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Буринської міської ТВК

Комісія залишила без розгляду по суті скаргу кандидата в депутати Буринської міської ради Конотопського району Сумської області Шестака Р.Г. У скарзі субʼєкт звернення оскаржував, зокрема, бездіяльність Буринської міської ТВК щодо нерозгляду його заяви про порушення виборчого законодавства під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Рішення прийняте у звʼязку з тим, що скаргу подано з порушенням встановлених строків оскарження.

Разом з тим ЦВК за власною ініціативою розглянула факти, викладені у зазначеній скарзі. Зокрема, Комісія констатувала, що з боку Буринської міської ТВК мало місце невиконання рішення суду, яке набрало законної сили. Відтак Комісія встановила факт одноразового грубого порушення Буринською міською ТВК законодавства та достроково припинила повноваження усього її складу.

При цьому встановлено, що місцеві організації політичних партій, за поданнями яких до складу цієї комісії було включено осіб, повноваження яких достроково припинено, можуть не пізніше 15 години 10 листопада 2020 року подати до ЦВК кандидатури для включення до її складу.

Комісія зобов’язала вказану ТВК після сформування її нового складу виконати рішення Сумського окружного адміністративного суду щодо розгляду заяви кандидата в депутати Буринської міської ради Шестака Р.Г.

Також ЦВК звернула увагу Буринської міської ТВК на необхідність неухильного дотримання вимог законодавства в ході реалізації повноважень щодо підготовки і проведення місцевих виборів та організації своєї роботи.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії

Про все це повідомив сайт https://www.cvk.gov.ua

Зауважимо, що Шестак Р.Г. є кандидатом у депутати Буринської міської ради від політичної партії «Слуга народу».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.