До Сумської обласної ради після опрацювання 70 відсотків протоколів проходять 6 політичних партій

Вибори до органів місцевого самоврядування закінчилися, тривають підрахунки голосів…

На підставі даних опрацьованих 70,0 відсотків протоколів із виборчих дільниць попередньо до Сумської обласної ради проходять 6 партій, які здолали 5-відсотковий бар’єр.

Це – «Слуга народу» – 18,6 відсотка, «ОПЗЖ» – 18,3, «Батьківщина» – 12,2, «Європейська солідарність» – 11,1, «Наш край» – 9,5 і «За майбутнє» – 7,6 відсотка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.