Майже всі провідні політичні сили Буринщини підтримують на посаду голови м.Буринь ІВАНА РЯБОКОНЯ

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, розповідав детально, що 11 жовтня 2020 року селами Буринської ОТГ відбувся автопробіг на підтримку ІВАНА РЯБОКОНЯ, кандидата на посаду Буринського міського голови.

Він також присвячувався Дню захисника України, який традиційно відзначається щороку 14 жовтня 2020 року.

В автопробіг взяли участь представники 9 політичних партій із 10, які є кандидатами в депутатами до Буринської міської ради.

Всі вони підтримують ІВАНА РЯБОКОНЯ, голову с.Слобода, на посаду міського голови м.Буринь на виборах органів місцевого самоврядування, які відбудуться в неділю, 25 жовтня 2020 року…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.