У Бурині за два тижні до виборів ще затишшя…

Як відомо, вибори до місцевих органів самоврядування відбудуться в неділю, 25 жовтня 2020 року.

Тобто, залишається рівно два тижні до них.

Що в Бурині?

Затишшя….

Широкої агітації не ведеться.

В основному вона розповсюджується в інтернеті. Інколи тут відбуваються деякі дебати між противниками політичних сил.

Скоріш за все, виборчі штаби посилять інформаційно-агітаційну діяльність, розпочинаючи з понеділка, 12 жовтня 2020 року.

До виборців почнуть надходити партійні газети, буклети від кандидатів тощо.

А сьогодні, 10 жовтня 2020 року, у центрі міста стояв намет від партії «За майбутнє».

Відвідувачів було не так і багато, але хто хотів дізнатися про кандидатів у депутати місцевих органів самоврядування, той отримував потрібну йому інформацію.

І про таке: головне, щоб за піаром на виборах можновладці та кандидати на посадові крісла не забули, що станція ПУТИВЛЬ, яка в місті БУРИНЬ, на грані закриття...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.