Команда «Пропозиція» завжди була, є і буде на боці жителів Сум…

Представники Сумської обласної партійної організації «Пропозиція», яку очолює Владислав Луговий, нині діючий депутат Сумської обласної ради, і кандидат до цієї ж ради на наступних місцевих виборах, які відбудуться, як відомо, 25 жовтня 2020 року, зустрілися з жителями вулиць Сергія Табали, 52/а, Римського-Корсакова,34 та Глінки,1.

Безліч побутових проблем і байдужість чиновників та обслуговуючих організацій остаточно переконали сум’ян, що чинна влада не здатна до ефектиного управління містом.

–«Пропозиція» відстоюватиме право кожного жителя Сум на комфортне життя, – підкреслив партієць Олександр Гриценюк. – Місцева влада – це люди, на яких покладають сподівання, це ті, хто завжди поруч, хто робить добрі справи просто так, а не тому, що почалася виборча кампанія. Команда «Пропозиції» завжди була, є і буде на боці сумчан, і знає, як зробити місцеве самоврядування ефективним, а місто – комфортним…

Під час зустрічі партійці віднайшли шляхи вирішення усіх проблемних питань, які турбують містян, а також поінформували жителів про основні засади діяльності партії «Пропозиція».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.