Владислав Луговий, голова Сумської обласної партійної організації «Пропозиція»: «Ми йдемо на вибори професійною командою…»

У Сумах відбулася конференція Сумської обласної партійної організації «Пропозиція».

Вона пройшла під відкритим небом, як того вимагають протиепідемічні карантинні заходи.

Головне питання порядку денного – затвердження списків кандидатів на вибори до місцевих рад.

Спершу делегати конференції голосували за претендентів на депутатство у Сумській міській раді.

Їх 42 кандидати – це максимально можлива кількість.

Далі називалися прізвища кандидатів до Сумської обласної ради. Усього їх 60.

Зауважимо, що списки очолив голова Сумської обласної партійної організації «Пропозиція», депутат Сумської обласної ради нинішнього скликання Владислав Луговий.

«Ми йдемо на вибори професійною командою. Наші прагнення чіткі й зрозумілі: маємо розбудовувати сильні громади, в яких буде комфортно жити, й де кожен відчуватиме турботу про себе», - наголосив Владислав Луговий.

Загалом, більше 700 претендентів від політичної партії «Пропозиція» візьмуть участь у місцевих виборах, які, як відомо відбудуться 25 жовтня 2020 року.

До слова, «пропозиціонери»-висуванці є у 24 радах Сумщини, за посаду голів ОТГ боротимуться 11 кандидатів.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА детально розповідав про нову всеукраїнську політичну партію «Пропозиція».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.