6 серпня 2020 року відбудеться 35 сесія Сумської обласної ради

Про відновлення проведення другого пленарного засідання 35 сесії обласної ради сьомого скликання підписав розпорядження голова Сумської обласної ради Володимир Токар сьогодні, 5 серпня 2020 року.

Пленарне засідання відбудеться 6 серпня 2020 року о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Про перше та початок другого пленарного засідання 35 сесії інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) детально розповідав у розділах ПОЛІТИКА та ВІДЕО.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.