Відбулася 53 сесія Буринської міської ради: депутати проголосували за передачу в оренду на 20 років 7 га землі ФГ «Едельвейс-2007»

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОЛІТИКА, 17 червня 202 року відбулася 53 сесія Буринської міської ради.

На неї, відовідно до інформації на офіційному сайті Буринської міської ради, було внесено 79 питань, 65 – це земельні питання.

На жаль, цей же сайт ніколи не повідомляє, з яких питань прийняті рішення, і які саме.

За інформацією, на 53 сесії місьради були розглянуті ще й такі звані питання «з голосу».

Зокрема, й питання про передачу в оренду на 20 років 7 гектарів землі ФГ «Едельвейс-2007», де директором Ладуха Ольга Йосипівна. Адреса: Сумська область, Буринський район, село Слобода, вулиця Шкільна, будинок 25.

І депутати проголосували за дане питання позитивно.

Ці 7 гектарів землі розташовані на вулиці Лікарняній, що в місті Буринь…

Нагадаємо, більшість в Буринській міській раді має фракція ВО «Батьківщина».

На світлині: Буринська міська рада.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.