Тростянецька ОТГ теж прагне приєднатися до Сумського району

Після того, як голова Сумської ОДА Роман Грищенко відстояв інтереси жителів Лебединщини, про що повідомили мас-медіа, і підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою підтримав приєднання Лебединського району до Сумського району замість Охтирського, за приєднання до Сумського району виступили і на Тростянеччині.

«Жителі Тростянецької міської ОТГ занепокоєні рішенням щодо включення до Охтирського району, адже найважливішим чинником при формуванні районів залишається спроможність надання адміністративних, соціальних та інших послуг на рівні визначених державою стандартів.

Тростянецька громада не бачить свого майбутнього розвитку в Охтирському районі! Сьогодні на сесії Тростянецької міської ради Юрій Бова, міський голова, й депутати висловлювали єдину думку щодо включення Тростянецької міської ОТГ до Сумського району. Саме до обласного центру наші суб’єкти господарювання й пересічні громадяни звертаються найчастіше з питань виробничого, соціального, освітнього характеру та інших. З установами, організаціями, закладами м. Суми відбувається постійна взаємодія.

Розглянувши законопроєкт поданий Міністерством розвитку громад та територій України № 2653, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Тростянецька міська рада вирішила:

Направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів Ураїни, Верховної Ради України, Міністра розвитку громад та територій України Чернишова О. М., народних депутатів України Задорожнього М. М., Безгіна В. Ю.

Уповноважити міського голову Юрія Бову від імені депутатського корпусу Тростянецької міської ради підписати дане звернення та направити у відповідні інстанції, — повідомляє Тростянецька міська рада.

Зауважимо, що за рішенням Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 року на теренах Сумської області буде утворено 5 районів замість нинішніх 18, до яких увійдуть 51 об’єднана громада.

Утім, про це детально на своїх сторінках розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ)…

На світлині: голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.