До Сумського району додадуть ще два райони…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, в Сумській області вирішено утворити 5 районів – Конотопський, Роменський, Сумський, Охтирський та Шосткинський.

Нині в області поки що є 18 районів.

Зокрема, до Сумського району будуть приєднані ще два райони – Білопільський та Краснопільський.

Таким чином, в Сумському районі, з центром у місті Суми, проживатимуть 405,9 тисяч жителів.

До слова, це буде найбільший район за кількістю жителів у Сумській області.

Зауважимо, що Міністерство громад і територій оприлюднило проєкти майбутніх районів України (окрім Криму), повідомляє ukr.lb.ua.

На світлині: місто Суми.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.