На Сумщині прзначено двох нових голів районних державних адміністрацій

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення голів Тростянецької та Великописарівської районних державних адміністрацій

Відповідно до розпорядження, головою Великописарівської районної державної адміністрації став Сергій Думчиков, а Тростянецьку районну державну адміністрацію очолив Володимир Бурлака.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА повідомляв, що Президент України Володимир Зеленський 26 травня 2020 року підписав розпорядження про призначення голів трьох районних державних адміністрацій на Сумщині – Кролевецької, Краснопільської і Середино-Будської.

Так, головою Кролевецької РДА призначено Наталію Срібранець, головою Краснопільської РДА – Руслана Сіренка, головою Середино-Будської РДА – Віктора Губенка.

А 25 травня 2020 року Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення головою Недригайлівської районної державної адміністрації Володимира Діхтяра.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.