Буринська ОТГ не матиме в своєму складі Буриківської, Сніжківської, Чернечослобідської та Хустянської сільських рад

Відразу відзначемо, що перші три відійдуть до Дубов’язівської ОТГ, а Хустянська сільрада приєднується до Хмелівської ОТГ.

Уряд затвердив Перспективний план створення об’єднаних територіальних громад у Сумській області. Про це повідомив експерт з реформування місцевого самоврядування та реформи децентралізації в Україні Олександр Хоруженко.

На Сумщині створюється 51 громада базового рівня.

До кінця нинішньої сесії Верховної Ради України даний план буде затверджений Постановою парламенту разом з новими адміністративними округами, які будуть створені замість нині існуючим 18 районів у Сумській області.

На світлині: місто Буринь – центр Буринської ОТГ.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.