3 березня 2020 року відбудеться 46 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №20 – ОД від 28.02.2020 «Про скликання сорок шостої сесії міської ради сьомого скликання», сорок шоста сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 03 березня 2020 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На сорок шосту сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 21.12.2019 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

  2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

  3. Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету і самостійних структурних підрозділів Буринської міської ради в новій редакції.

  4. Про затвердження структури і штатної чисельності комунального закладу Буринської мської ради «Центр комплекснї реабілітації для осіб з інвалідністю» в новій редакції.

  5. Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Буринської міської ради приміщення контори по вул. Ринкова, 20 «з» в м. Буринь Сумської області.

  6. Про списання майна.

  7. Про затвердження переліку назв вулиць населених пунктів Буринської міської ради.

  8. Про визначення уповноваженого органу з присвоєння та зміни адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна.

  9. Про затвердження Концепції вдосконалення системи надання адміністративних послуг і розвитку Центру надання адміністративних послуг на території Буринської міської ради на 2020-2022 роки.

  10. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Буринської міської ради, в новій редакції.

Усі інші 34 питання – це земельні питання.

На світлині: місто Буринь 02 березня 2020 року.

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.