33 сесія Сумської обласної ради не відбулася

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідомляв, що на сьогодні, 21 лютого 2020 року, заплановано проведення 33 сесії Сумської обласної ради.

Проте, пленарне її засідання так і не відбулося…

Із самого ранку депутати обласної ради працювали в постійних комісіях, обговорювали, як сесійні, так і інші питання, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Після засідання комісій, за графіком, відбулася президія обласної ради, у ході якої виступили депутати з бюджетної комісії, питань законності, ЖКГ. Вони говорили про те, що не встигли досконало розібратися з тими проєктами рішень, що надала ОДА у стислий термін, тому вважають недоцільним виносити їх на пленарне засідання сесії. Окрім того, зазначали, у документах є багато неточностей, в яких треба розібратися і узгодити їх.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар вислухавши всі пропозиції, був вимушений зупинити дію розпорядження від 05.02.2020 року «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання».

«Ми з вами розуміємо всю складність процесу реформування, який відбувається сьогодні у всіх сферах життя, – звернувся до членів президії Володимир Токар. – Ми прийняли всі виклики, що виникли у зв’язку з цими питаннями і робимо все, що залежить від нас. Але такої неузгодженої і неконструктивної роботи з прийняттям бюджетних питань я не пам’ятаю. У зв’язку з несвоєчасним поданням Сумською обласною державною адміністрацією проєктів рішення, лише за останній рік я двічі переносив дату проведення сесії. Підставою для скликання 33 сесії Сумської обласної ради була необхідність врегулювання бюджетних питань, у тому числі погашення кредиторської заборгованості 2019 року. Але ми знову маємо ситуацію, коли проєкт, поданий за два дні до пленарного засідання, не опрацьований депутатами, не підтриманий постійною комісією з питань бюджету, має суттєві зауваження, потребує додаткового узгодження та опрацювання».

Саме через ці причини голова обласної ради не став вносити до сесійної зали проєкт рішення та змушувати депутатський корпус працювати в неузгодженому режимі.

В інтерв’ю місцевим телеканалам Володимир Токар сказав, що депутати повинні розібратися в складних питаннях, пов’язаних з медреформою, аби не залишити медичні заклади області без фінансування, а відтак – віддати під закриття та скорочення.

«На сесію були внесені питання функціонування онкологічного диспансеру, ФАПів, телемедицини тощо. Вони – життєво важливі для кожного жителя області і ми не можемо халатно підійти до їх вирішення», – наголосив Володимир Токар.

Дата проведення сесії буде визначена після узгодження з депутатськими фракціями.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.