33 сесія Сумської обласної ради переноситься з 14 лютого на 21 лютого 2020 року

Таке розпорядження підписав голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Причина перенесення пленарного засідання виникла через те, що Сумська обласна державна адміністрація не подала проєкт рішення Сумської обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік щодо врегулювання бюджетних питань, у тому числі погашення кредиторської заборгованості 2019 року.

У зв’язку з тим, що документ відсутній, депутати позбавлені можливості ефективно підготувати та обговорити питання, що виносяться на розгляд тридцять третьої сесії. Тому голова Сумської обласної ради Володимир Токар прийняв рішення перенести дату сесії з 14 лютого на 21 лютого 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.