У Верховній Раді України замість 450 буде 300 депутатів?

Депутати Верховної Рада України сьогодні, 04 лютого 2020 року, на засіданні сесії попередньо схвалили законопроєкт про зменшення конституційного складу Верховної Ради та закріплення пропорційної виборчої системи.

До слова, за це проголосували 236 народних обранців.

Федір Веніславський, представник президента в Конституційному суді, перед голосуванням підкреслив, що, на думку Володимира Зеленського і громадян країни, законопроєкт відповідає інтересам українського народу.

Документ пропонує внести зміни до двох статей Конституції України.

Зокрема, у статті 76 пропонується прописати: «Конституційний склад Верховної Ради України – триста народних депутатів України, які обираються строком на п'ять років».

А у статті 77 планується норма, якою на парламентських виборах закріплюється пропорційна виборча система.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.