Кабмін затвердив кандидатуру Романа Грищенка на посаду голови Сумської ОДА, тепер рішення за президентом України

Кабінет Міністрів України на засіданні 29 січня 2020 року затвердив кандидатуру Романа Грищенка на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації.

Інформацію підтвердила прес-секретарка прем’єр-міністра України Олексія Гончарука Діана Давитян, повідомляє Суспільне.

Тепер кандидатуру Романа Грищенка має розглянути президент України Володимир Зеленський.

Роман Сергійович Грищенко народився 11 січня 1982 року в селі Катеринка Первомайського району Миколаївської області.

За інформацією з декларації Роман Грищенко одружений та має двох дітей. Проживає у Харкові, у службовому житлі та володіє землею на Миколаївщині.

Йому належить автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 2008 року.

Роман Грищенко з 2017 року працював військовим прокурором Харківського гарнізону. До призначення на Харківщині працював військовим прокурором Київського гарнізону. В органах військової прокуратури працює понад 13 років. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 673 197 грн.

Також Роман Грищенко має заощадження: 970 тисяч гривень та 28 тисяч доларів.

Зауважимо, 11 червня 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив Миколу Клочка з посади голови Сумської обласної державої адміністрації.

Нині т.в.о. голови Сумської ОДА є Ірина Купрейчик.

До слова, на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації претендували Сергій Лєонов, Інна Пащенко та Роман Семенуха.

Вони подавали свої декларації як кандидати на посаду голови Сумської ОДА.

До речі, кандидатуру Інни Пащенко Кабінет міністрів України також затвердив у листопаді 2019 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.