Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, очолить обласну парторганізацію всеукраїнської політичної партії

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар найближчим часом очолить обласну організацію всеукраїнської політичної партії. Про це він заявив у коментарі журналісту SumyToday.

За його словами, політичну посаду він займе вже найближчим часом.

«Сумщина має розвиватися. Тому я прийняв рішення приєднатися до однієї з політичних партій найближчим часом», – заявив Володимир Токар. – Яка буде моя участь – рішення про це приймуть мої однопартійці. Через кілька днів про все дізнаєтеся – не будемо квапити події».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.