Відбудеться 42 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №113 – ОД від 11.12.2019 «Про скликання сорок другої сесії міської ради сьомого скликання», сорок друга сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 21 грудня 2019 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради. На сорок другу сесію вносяться наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

 2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

 3. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.02.2018 «Про Програму соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки».

 4. Про програму оздоровлення та відпочинку дітей Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

 5. Про Програму забезпечення службовим житлом медичних працівників (лікарів) Буринської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки.

 6. Про забезпечення харчуванням дітей у закладах освіти Буринської міської ради у 2020 році.

 7. Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

 8. Про затвердження Статуту Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області в новій редакції.

 9. Про скасування рішення.

 10. Про передачу майна.

 11. Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету і самостійних структурних підрозділів Буринської міської ради в новій редакції;

 12. Про затвердження проекту «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь, Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС».

Інші 24 питання – це земельні питання.

На світлині: місто Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.