Відбудеться 41 сесія Буринської міської ради: понад 40 питань – земельні питання

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №111 – ОД від 06.12.2019 «Про скликання сорок першої сесії міської ради сьомого скликання», сорок першої сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 10 грудня 2019 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На 41 сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

  2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019 - 2021 роки».

  3. Про звернення депутатів Буринської міської ради сьомого скликання до Сумської обласної державної адміністрації щодо внесення змін до Перспективного плану Сумської області.

  4. Про план діяльності Буринської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

  5. Про прийняття у комунальну власність об’єктів комунальної власності Буринської районної ради.

  6. Про взяття на баланс житлового будинку.

Інші 42 питання – це земельні питання…

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.