Максим Гузенко запевнив виборців 161 округу, що всі нагальні питання, які порушувалися під час прийомів громадян, взято ним на особистий контроль

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА розповідав, що Максим Гузенко, депутат фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України, повідомив про проведення прийому громадян у Бурині...

Прийом громадян відбувся й в інших населених пунктах 161 виборчого округу, в якому на виборах депутатів Верховної Ради України переміг Максим Гузенко.

Щодо прийому громадян ось що він написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Шановні виборці 161 виборчого округу!

Хочу відзвітувати перед Вами про виконану роботу під час чергового тижня в окрузі.

Моїми помічниками здійснено прийом громадян в Роменському, Недригайлівському, Липоводолинському, Буринському, Конотопському районах.

21 листопада мої помічники відвідали засідання колегії Недригайлівської районної державної адміністрації та долучилися до заходів вшанування пам’яті наших героїв з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Нагальні питання, які було піднято на колегії та під час прийому громадян було взято під мій особистий контроль.

Окремо хотілося б вибачитися за те, що не зміг бути присутнім особисто на окрузі через закордонне відрядження.

А також подякувати своїм помічникам за злагоджену роботу, та звичайно виборцям за те, що так пильно слідкуєте за моєю депутатською діяльністю, адже тільки разом ми зможемо досягти результату!»

На світлині: під час прийому.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.