26 листопада 2019 року відбудеться 40 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №101 – ОД від 15.11.2019 «Про скликання сорокової сесії міської ради сьомого скликання» сорокова сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 26.11.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На сесію вносяться наступні питання:

  1. Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Буринської міської ради за 11 місяців 2019 року.

  2. Про звіт в.о. директора КП «Буринь – теплосервіс» про фінансово- господарську діяльність у 2019 році.

  3. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

  4. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

  5. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 23.06.2018 «Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради».

  6. Про передачу автобуса.

Всі інші 76 питань – це земельні питання…

На світлині: місто Буринь.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.