13 листопада відбудеться 39 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №99 – ОД від 11.11.2019 «Про скликання тридцять дев'ятої сесії міської ради сьомого скликання», тридцять дев'ята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 13.11.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На тридцять дев'яту сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

  2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

  3. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 15.02.2019 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» на 2019-2021 роки».

  4. Про звернення депутатів Буринської міської ради сьомого скликання до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. щодо фінансового забезпечення потреб жителів громади

  5. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна.

  6. Про надання в оренду комунального майна Буринської міської ради.

Інші 52 питання – це земельні питання…

На світлині: Буринський міський Павловський парк 12 листопада 2019 року.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.