У місті Конотоп позачергові вибори відбудуться?

Верховна Рада україни розгляне питання про позачергові вибори в місті Конотоп...

Відповідний проект рішення вніс народний депутат Олександр Качура (фракція «Слуга народу»).

У тексті проекту зазначено «Вважати достроково припиненням повноваження Конотопської міської ради у зв’язку з діями, що порушують Конституцію України і закони України, права та свободи громадян, підривають засади місцевого самоврядування, суперечать інтересам територіальної громади міста Конотоп».

У тому випадку, якщо депутати підтримають проект свого колеги, вибори в Конотопі відбудуться через 60 днів після того, як постанова набере чинності...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.