Депутати Верховної Ради України уже не мають недоторканості

На першому засіданні другої сесії Верховної Ради України ІХ скликання, яке відбувається сьогодні, 3 вересня 2019 року, Верховна Рада 373 голосами__ підтримала у другому читанні і в цілому законопроект про скасування недоторканності народних депутатів.

За таке рішення проголосували фракції «Слуги народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «За майбутнє», «Голос» та позафракційнідепутати

За зняття недоторканності не голосувала фракція «Опозиційної платформи – За життя».

Недоторканність буде скасована з 1 січня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.