На 29 серпня 2019 року запланована тридцять четверта сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №68 – ОД від 16.08.2019 «Про скликання тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання», тридцять четверта сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 29 серпня 2019 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На тридцять четверту сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

  2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

  3. Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) та визначення загальної штатної чисельності в новій редакції.

  4. Про затвердження структури та штатної чисельності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради в новій редакції.

  5. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Буринської міської ради у новій редакції.

  6. Про оголошення конкурсу на посаду директора Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області та затвердження складу конкурсної комісії.

  7. Про надання згоди на укладення договору оренди комунального майна.

Інші 38 питань – це земельні питання.

На світлині: центр міста Буринь 26 серпня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.