Вибори на Сумщині: правоохоронці фіксують порушення…

Станом на 14 годину правоохоронці Сумщини зареєстрували 24 повідомлення від жителів області про виявлені ними можливі порушення.

Усі ці заяви зареєстровані та перевіряються.

За результатами перевірок уже складений 1 адміністративний протокол.

Повідомлення надходили з Недригайлова, Бурині, Охтирки, Сум, Конотопу, Ромен, Краснопілля, Лебедина, Кролевця та Шостки.

Зокрема, в Бурині на порушника виборчого законодавства поліцейські склали адміністративний протокол – чоловіка помітили за кермом автівки, яка була обклеєна агітматеріалами на користь одного з кандидатів у депутати Верховної Ради України.

У Недригайлові та Ромнах у громадських місцях заявники побачили розкидані та розклеєні агітки на користь певних кандидатів у депутати.

У Сумах один з заявників не виявив у списках виборців членів своєї родини.

У Конотопі та обласному центрі були виявлені факти, коли люди фотографували свої бюлетені, а світлини викладали у соціальні мережі.

Поліція закликає як виборців, так і інших учасників виборчого процесу, не порушувати Закон. У протилежному випадку адміністративної або кримінальної відповідальності не уникнути.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.